Виберіть категорію
ua
live
Захоплююча Гондвана

Реконструкція Харківського зоопарку в розпалі. І це позитивно відбивається на проведенні занять юних біологів нашого зоопарку. Так, чергова лекція для юних любителів природи проходила не як зазвичай в будинку юннатів, а в новому приміщенні комплексу «Гондвана». Гондваною називають стародавній мегаконтинент, який ще за часів динозаврів за мільйони років розпався на окремі масиви суші, в тому числі Південну Америку, Африку, Мадагаскар, Індію, Антарктиду і Австралію. А оскільки в новому комплексі будуть жити мешканці Південної Америки, Африки та Австралії, було вирішено саме так назвати їх спільну нову обитель.

Тема лекції була присвячена тваринам, які вже оселилися тут першими, а саме південноамериканським і африканським приматам. Діти отримали можливість розглянути і порівняти мавп Нового світу і Старого світу, яких ще називають широконосі і вузьконосі примати. Просторі і світлі вольєри, скляне огородження дають можливість приматам всебічно проявити себе, а юним натуралістам – близько побачити мавп, гарно розглянути їх особливості і наочно переконатися, що примати з різних континентів дійсно не схожі один на одного. Різноманітне наповнення вольєр робить захоплюючим проведення спостережень і дозволяє наочно порівняти особливості поведінки і манеру пересування таких видів, як американські мармозетки і бурі капуцини, а також зелених мавп з Африки.


Для юннатів такі заняття дуже корисні і цікаві! Це дає їм прекрасну можливість відчути себе частиною Харківського зоопарку майбутнього.