Виберіть категорію
ua
live
Поради відвідувачам

Зоопарк – улюблене місце для відпочинку. А чи знали ви, що зоопарки відносять до числа об’єктів підвищеної небезпеки? І на першому місці тут не перебування великої кількості тварин, а порушення правил поведінки відвідувачами.

У нашому зоопарку дотримано усіх необхідних вимог щодо утримання тварин і забезпечення безпеки для відвідувачів. Подолання огорож, бар’єрів, спроби проникнути до вольєру більшість тварин сприймають як замах на їх територію. Відповідно, це провокує неабияку агресію і може призвести до неприємних наслідків. 

Варто пам’ятати і про критичну дистанцію. Це значить, що на певній відстані від людей тварина почувається впевнено і спокійно. Будь-які намагання перетнути невидимі кордони цієї зони безпеки можуть злякати тварину або ж зробити її агресивною.

Залишатися пильними слід і під час спілкування з прирученими тваринами зоопарку. У тій чи іншій ситуації вони будуть поводитися відповідно до вроджених особливостей поведінкових реакцій, властивих певному виду тварин, і можуть бути набагато небезпечнішими за тварин у вольєрах через втрату людиною відчуття страху перед ними.