Виберіть категорію
ua
live
Прогулянка у День прогулянки
22 Червня 2021
Новини

Прогулянка по околицях Лозовеньківського водосховища. У Міжнародний день неспішної прогулянки юні біологи Харківського зоопарку зробили пішу прогулянку по околицях Лозовеньківського водосховища. Мета походу була пізнавального характеру: знайомство з місцевою флорою і фауною, а також визначення рослин за допомогою додатка в смартфоні.

Свої спостереження юннати почали ще по дорозі до основного місця призначення. Проходячи по околицях Олексіївського житлового масиву, участники звертали увагу на декоративні рослини прибудинкових клумб, дивилися на літаючих над будинками стрижів і ластівок. Потім перейшли окружну дорогу, і перед учасниками походу відкрився прекрасний вид на околиці - зелений і квітучий світ різнотравних луків.

По дорозі до водосховища юні біологи розглядали різні види дерев, такі як тополі, клени різних видів, дуб, липа, в'язи... Також на шляху зустрілося безліч красивих квітучих рослин, серед яких бузок (його часто плутають з жасмином), шипшина, буркун , мильнянка, шавлія, васильки, сокирки, люпин і багато інших. І, звичайно, зустріли багато цікавих видів комах.

Нарешті, вийшли до берегової зони Лозовеньківського водосховища. Перед учасниками походу розкинулися блакитні води водойми. Тут зустріли птаха зяблика, а також водних мешканців: жаб і равликів прудовиков. Подалі від берега спостерігали плаваючих у воді птахів: лисуху і чомгу. Похiд вдався на славу, а маршрут виявився дуже цікавим і пізнавальним.