Виберіть категорію
ua
live
Опіка над твариною
Наші опікуни
Наші опікуни

Опікуни

Сучасні зоопарки є не просто установами пізнавального відпочинку, зоопарк сучасності — це показник розвитку духовності та інтелектуальності його гостей. Одна з основних задач зоопарку — це збереження і відновлення біорізноманіття Землі. Разом з тим, всім нам хочеться, щоб зоопарк, бувши однією з головних визначних пам'яток міста не просто існував, але й розвивався і ставав краще.

У більшості розвинених країн вважається досить престижним надавати підтримку та допомогу тваринам у вигляді: опікунства, спонсорства або волонтерства. Підвищення стандартів умов утримання наших тварин — це щоденна праця, яка вимагає підтримки з боку свідомого суспільства. Бути людиною значить — прийти в потрібний момент на допомогу і не бути байдужим до всіх живих істот. Своїми вчинками ми не тільки подаємо хороший приклад для молодшого покоління, а й розширюємо можливості для збереження і відновлення біорізноманіття Землі.

У сучасному зоопарку колекція не обов'язково повинна бути великою, вона повинна бути грамотно складеною, а головне — тварини повинні відчувати себе комфортно. Відкрите партнерство створює міцний фундамент для розвитку зоопарку і допомагає забезпечити щасливе і здорове життя нашим тваринам.

Харківський зоопарк також планує почати такі програми, і найближчим часом завершить їх реалізацію і впровадження.