Виберіть категорію
ua
live
Лютий: вхід вільний
28 Січня 2022
Новини

Акцію «Вільний вхід до Харківського зоопарку» відвідувачі сприйняли на ура. Кожного дня ми отримуємо повідомлення з подяками за можливість побачити світ живої природи, а соцмережі рясніють оригінальними, радісними фотографіями, зробленими у нашому зоосаді. Тому вирішено: вхід до зоопарку залишити вільним впродовж усього лютого. Тож, акція «Вільний вхід» триватиме до 1 березня 2022 року.  

Кожен охочий має змогу відвідати Харківський зоопарк абсолютно безкоштовно. Не потрібні реєстрація чи запрошення. Головна умова для вільного входу – документ, що посвідчує особу, і обов’язкова наявність одного з наступних документів:

- жовтий COVID-сертифікат або паперова довідка 063-О;

- зелений COVID-сертифікат;

- міжнародне свідоцтво про вакцинацію;

- іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ;

- негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену;

- сертифікат про одужання.

Наявність цих документів перевіряється на вході до зоопарку і зумовлена тим, що у грудні минулого року набрали чинності зміни до Постанови Кабінету міністрів про встановлення карантину. Харківський зоопарк усіляко підтримує боротьбу з COVID-19 і закликає відповідально ставитися до свого здоров’я. Діти до 18 років відвідують зоопарк у звичайному режимі. Супроводжуючі їх особи – згідно з вимогами Постанови Кабміну. 

Нагадуємо, що зоопарк відкритий щодня з 9.00 до 15.30, окрім понеділка. Понеділок – санітарний день.