Виберіть категорію
ua
live
Онлайн трансляції
Африканська савана
Найбільша вольєра заселена цілим комплексом мешканців саван. На просторих галявинах пасуться саванні зебри і блакитні гну, компанію яким складають канни, жирафи і страуси.                    
Африканське сафарі

Експозиція розміщена в трьох сусідніх спорудах. У першій – панують хижаки: леви і плямисті гієни. У другій - пелікани і баклани. У третій споруді - звичайні бегемоти, нільські крокодили, ієрогліфові пітони, котячі лемури і єгипетські крилани. До експозиції будуть включені рогаті ворони і білоголові сипи.

Дика Австралія

Невелика змішана експозиція, що із західного боку примикає до будівлі експозиції "Гондвана". Вольєр з трав'янистим покриттям спільно обжили кенгуру і ему. На ставку плавають чорні лебеді.

Дитячий зоопарк

Експозиція унікальна тим, що тут працюють і займаються діти-юннати. Це їх зоопарк, в якому школярі-юннати набувають унікального досвіду і практичних навичок догляду за найрізноманітнішими дикими тваринами.

Маленьким відвідувачам - гостям нашого зоопарку тут дозволяється торкатися, гладити, годувати найрізноманітніших  тварин. Тільки тут і ніде більше діти зможуть отримати задоволення від безпосереднього спілкування з ними, відчути радість і захват від своїх вражень.

Королівство слонів

Просторі будівлі з великими вольєрами, деревами і басейнами надані в повне розпорядження гігантам суші - азіатським слонам. Тут все передбачено для комфортного життя, щоб ці розумні тварини не занудьгували. Під «боком» у слонів оселилися невеликі, непримітні на вигляд дамани.

Світ узбережь

Вольєри з просторими басейнами заселені різноманітними навколоводними тваринами з різних кінців Земної кулі. Тут живуть тварини, що символізують Північний полюс і Південний полюс. Це білі ведмеді і пінгвіни. По сусідству розмістилися видри і єноти-полоскуни, також експозиція представлена навколоводними пернатими.

Стежка тигра

Нова експозиція "Стежка тигра" – одна з найбільших і найскладніших в оновленому Харківському зоопарку. Мешканці цієї експозиції представляють один з найцікавіших і своєрідних природних регіонів світу - Далекий Схід, що охоплює Японію, Корею, Східний Китай.

Південна Америка

Літня експозиція спроектована у вигляді величезного авіарію, де відвідувачі зможуть у безпосередній близькості милуватися вільним польотом птахів - ібісів і колпиць. Тут же живуть червоні фламінго, пекарі, капібари, гігантський мурахоїд й інші тварини - дивовижні представники фауни Південної Америки.

Гондвана

Капітальна зимова споруда, експозиція, яка представлена мешканцями континентів, колись об'єднаних в гігантський мега-континент Гондвана. «Південна Америка» представлена бурими капуцинами, мармозетками, агуті і тапірами, «Африка» - зеленими мартишками, а «Австралія» - кенгуру Беннетта, ему, чорними лебедями і папугами (розели, корели і півчі папуги).

Верблюди

Експозиція представлена одними з найбільш незвичайних тварин, а саме двогорбими верблюдами з пустель Азії і гуанако - їх меншими родичами з рівнин і гір Південної Америки.

Жителі гір

Експозиція складається з двох роз'єднаних ділянок скелястого ландшафту. На першій передбачено утримання гвинторогих козлів, а на другому - гривастих баранів.

Алігатор

Окреме приміщення разом із зовнішньою водоймою, що примикає до Південноамериканської експозиції, призначене для утримання міссісіпських алігаторів.

Тераріум

Капітальна споруда, призначена для цілорічної експозиції тропічних безхребетних, амфібій і рептилій, що включає тераріуми і акватераріуми («полюдаріуми»). Передбачено експонування імператорських скорпіонів, павуків-птахоїдів, екзотичних земноводних, хамелеонів, ящірок, змій і черепах. 

Планета мавп

Являє собою унікальну для нашої країни споруду. Особливо примітні величезні літні вольєри, всередині яких ростуть дерева. Тут можна ознайомитися з людиноподібними мавпами - орангутанами.