Виберіть категорію
ua
live
Гурток юннатів починає новий навчальний рік

У далекому 1925 році перший директор зоопарку Микола Петрович Евальд поклав початок гуртку юних натуралістів (скорочено - юннатів), вiддавши  туди своїх дітей. З тих пір в Харківському зоопарку працює ГЮБЗ (гурток юних біологів зоопарку). Заняття по догляду за тваринами, а також теоретична підготовка в області біології, екології та зоопарківської справи допомагають школярам розібратися в своїх інтересах і захопленнях і, можливо, обрати професію біологічного або ветеринарного профілю.


Останні півроку були особливими - навесні через протиепідемічнi заходи заняття учнів були обмежені і перейшли в режим онлайн. Однак з початком нового навчального року ми відновили заняття на базі зоопарку. У цьому році «родзинкою» навчального процесу стануть заняття на відкритому повітрі - коли це буде дозволяти погода. Так, одне з перших занять, присвячене хоботним, відбувалося безпосередньо біля вольєрів слонів, куди ми принесли стільці з навчального класу. Також в цьому році плануються навчальні походи і виїзди. А решту часу - заняття на базі Будинку юннатів зоопарку.


У гурток приймаються учні з 12 років і до закінчення середньої школи. Заняття - по суботах і неділях. Довідки за тел. 050 253 59 69 (Наталя Миколаївна, педагог-організатор).