Виберіть категорію
ua
live
День закоханих
14 Лютого 2022
Новини

Останній місяць зими - відчувається, що весна вже на підході. А де весна, там і кохання. Особливо в такий день, 14 лютого, коли відзначається День закоханих. Тож спеціально до Дня святого Валентина Харківський зоопарк підготував низку майстер-класів. Наші гості у ці вихідні стали справжніми професіоналами у створенні валентинок, незвичайних магнітів і листівок із зображенням улюблених тварин. Крім того, наші маленькі та дорослі друзі стали свідками показового годування нашої красуні Степаниди, та мали змогу спостерігати за обідом величних левів.

Зоопарк – це особливе місце, де кожен з нас може побачити, з якою неймовірною ніжністю ставляться один до одного звірі, птахи та рептилії. Наприклад наші білі вовки Сталі та Сара. Ми часто можемо побачити, як вони заграють один до одного, бігають, грають і навіть трохи лаяться, але, жартома. Ще одна з наймиліших пар нашого зоопарку - це рисі Снікерс і Сіма. Приклад ніжної турботи, вони постійно вилизують один одного та навіть сплять бік о бік. 

А ось у наших левів Річарда і Кіри, та Лаврика з Налою справжній матріархат. Чоловіки у левових сім'ях – спокійні та товариські, а от жінки – можуть показати хто у домі господар. Ще однією потішною парою є орангутани Флора і Жора, ця парочка дуже любить тактильно виявляти свої почуття та ніжно доглядати один одного. І звичайно, головною парою цієї зими стали верблюди Наташа і Саша, які примножили своє кохання та подарували на радість усім нам - чудового малюка. Адже кохання переможе все.