Виберіть категорію
ua
live
Дитячий зоопарк
Тут можна доторкнутися до тварин
Здійснення мрії
Здійснення мрії

Не лише  спостерігати за тваринами, але й доторкнутися до них – мрія? Для відвідувачів Харківського зоопарку це реальність. Адже наш Дитячий зоопарк –  дивовижне місце спілкування зі світом тварин.

Тут представлені кролики, кози, морські свинки, лугові собачки, папуги, сови і багато інших тварин, за якими можна не тільки спостерігати. І маленькі, і дорослі відвідувачі можуть гладити, грати і навіть годувати тварин. 

Ми піклуємося про Вашу безпеку. Тому спілкування з нашими підопічними відбувається під контролем кіперів – доглядачів за тваринами. Тварини щеплені і регулярно проходять ветеринарні огляди.

Наші правила
Наші правила

Для того, аби спілкування з тваринами залишило по собі тільки приємні емоції, під час перебування у Дитячому зоопарку просимо Вас дотримуватися наступних правил:

- збираючись до нас у гості, залиште вдома своїх домашніх тварин.

- у нас дуже тепло і чисто. Будь ласка, залиште верхній одяг і надягніть бахіли. 

- яскраві повітряні кульки можуть налякати тварин і заважати вашому спілкуванню з ними. Не беріть кульки до Дитячого зоопарку. Це ж стосується великогабаритних сумок.

- якщо у Вас алергія на тварин, відвідування Дитячого зоопарку може негативно вплинути на стан здоров’я. Подумайте про це. 

- допитливість дітей не має меж. Слідкуйте за дітьми, аби під час спілкування з тваринами вони не завдали шкоди собі чи братам нашим меншим. Особливо маленьких відвідувачів (дітей до 8 років) чекаємо у гості обов’язково у супроводі дорослих. 

- хочете погладити тварину або взяти її на руки? Будь ласка, робіть це з дозволу та під контролем співробітників зоопарку.

- раціон тварин у зоопарку різноманітний і збалансований. Отож, годувати тварин можна лише спеціально підготовленим кормом. Їжа, принесена з дому, якою б смачною вона не була, тваринам не підходить.

- мешканці Контактного зоопарку – доброзичливі і неагресивні. Але пам’ятайте про заходи безпеки: не наближайте обличчя до тварин, не просовуйте пальці через сітку вольєра, не навалюйтеся і не спирайтеся на конструкції вольєрів.

- фотографії з нашими підопічними завжди виходять неперевершеними. Перш ніж зробити знімок, вимкніть спалах. Фотографуватися тварини люблять, а ось спалахи фотокамер – ні.

Контактний дворик
Контактний дворик

Контактний дворик – місце, потрапивши до якого, Ви відчуєте себе невід’ємною частиною світу живої природи. У маленькому царстві тварин панують свої звуки, запахи, відчуття. Доторкніться до кролика, послухайте спів папуги, погляньте в очі сови – усе це подарує море дивовижних емоцій.

Тактильна група
Тактильна група

Тварини з тактильної групи неагресивні і з радістю йдуть на контакт з людьми. Намагайтеся не лякати тварин гучними звукам, різкими рухами чи іншими діями, які можуть завдати шкоди психічному і фізичному стану тварин. Не зважаючи на доброзичливість наших підопічних, вони залишаються дикими тваринами зі своїми особливостями характеру і поведінки. Отож, дотримуйтеся правил безпеки. І приємні враження забезпечені!

Зворотній зв'язок