Виберіть категорію
ua
live
Кличка у подарунок
21 Лютого 2022
Новини

Місяць тому у зоопарку сталася чудова подія – народилося верблюденя. Потомством обзавелася родина самки Наташі і самця Саші. Рано-вранці 21 січня Наташа в черговий раз стала мамою – на світ з’явився маленький самець верблюда. 

Його поява на світ стала своєрідною сенсацією, бо народження припало на січень, тоді як зазвичай, потомство у верблюдів з’являється у період з середини березня по травень. А те, що день народження малечі співпав з днем обіймів, зробило його ще більш чарівним. 

Малюк народився, а кличкою не обзавівся! Приємну можливість – запропонувати кличку верблюденяті – ми кілька тижнів тому довірили підписникам офіційних сторінок Харківського зоопарку у соцмережах (Фейсбук, Інстаграм). Головна умова, яку висунули: кличка має бути оригінальною і пасувати малюку, може бути пов’язана з іменами батьків, особливостями характеру тощо.

Щиро дякуємо кожному за активність, креативність, доброту і любов, якою були пронизані ваші повідомлення. Участь в акції «Оберемо кличку разом» узяли майже півтисячі людей. Із запропонованих варіантів зоологи обрали 7 кращих: Тихон (Тіша), Яша, Каракумчик, Шон, Аладін, Харді і Лакі. Майже кожен варіант клички супроводжувався поясненням. Наприклад, Яша, бо тато і мама – Саша і Наташа, Лакі, тому що щасливчик жити у найкращому зоопарку, а Харді, бо означає сміливий і містить частину назви міста. І оскільки з таких надзвичайних кличок обрати одну дуже складно, фінальний варіант визначив випадок. Шляхом лотереї наша маленька відвідувачка поставила урочисту крапку в цьому питанні. Восьмирічна Мілана обрала «кульку», в якій знаходилася кличка Тихон або ласкаво – Тіша. Отож, на святкування місяця від дня народження наше маленьке верблюденя отримало чималенький подарунок!